Tek Zogu i Zi, Jepet me Qira Ambient Komercial, Buze Rruge!! - 310m2

E mobiluar
3,000€ / muaj

  • Rruga Asim Vokshi
  • 0

Përshkrimi i pronës

REFSK056116 - Tek Zogu i Zi, buze rruges dytesore dhe shume afer me Unazen, jepet me Qira Ambient Komercial (aktualisht funksionon si Lokal me klientele te rregullt). Lokali ka nje siperfaqe neto prej 310 m2 dhe organizohet ne nje ambient te madh openspace, dy ambiente te tjera dhe dy tualete. Lokali ndodhet ne katin zero dhe ka te dyja hyrjet nga rruga. Gjithashtu ka ne shfrytezim dhe nje hapesire jashte rreth 12 m2 ku jane vendosur 3-4 tavolina. Orientimin e ka drejt Lindjes dhe Veri-Perendimit. Ambienti eshte shume i pershtatshem per biznese te ndryshme si supermarkete, call center, etj. Per nje vizite ne prone dhe per me shume informacion na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 310m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Zogu i Zi
Rruga Rruga Asim Vokshi
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Verandë Depo I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Zogu I Zi, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Openspace... - 80m2
Zogu i Zi - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne Rrugen "Muhamet Gjollesha", Prane Zogut Te Zi, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Openspace !!! Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 80m2, ndodhet ne...

3,000€ / muaj
Ne Misto Mame, Jepet Me Qira Magazine Gjigante, Per Cdo... - 1130m2
Misto Mame - Rruga Llazi Miho

Ne Misto Mame, Jepet me Qira Magazine Gjigande. Objekti ndodhet ne nje zone shume te favorshme per cdo lloj aktiviteti, afer hyrjeve dhe daljeve kryes...

141,000€
Tek Zogu I Zi, Shitet Ambient Komercial I Pershtatshem... - 94m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Te Zogu I Zi, pas Kolegjit Universitar Logos, Shitet Ambient Komercial I Pershtatshem per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin z...