Ne Kombinat, Jepet me Qira Ambient I Pershtatshem Per Biznese Te Ndryshme!! - 350m2

E pa mobiluar
1,500€ / muaj

  • Rruga Jorgo Panajoti
  • 93

Përshkrimi i pronës

REFSK056110 - Ne zonen e Kombinatit, buze rruges "Jorgo Panajoti", jepet me qira ambient ne katin 0 me hapesire te brendshme 350 m2 dhe siperfaqe oborri para 640 m2, qe mund te sherbeje per disa poste parkimi. Godina ne te cilen ndodhet eshte e rikonstruktuar totalisht nga pronari me cilesi shume te larte. Ambienti aktualisht eshte i ndare ne 6 hapesira, duke pershire 2 ambiente per show room, nje hapesire qe sherben si magazine, dy ambiente qe sherbejne si zyre, nje ambient ngrenie dhe nje tualet. Duhet theksuar se ambienti ka akses shume te mire ne rrugen kryesore dhe rrethohet me fasade xhami. AmbIenti eshte i rrethuar dhe i mbyllur me dere. Ambienti eshte plot drite, nga orientimi perfekt qe ka. Zona ku ndodhet eshte shume e mire pasi eshte buze rruges dhe aksesohet dhe adresohet shume kollaj. Mund te sherbeje per lloje te ndryshme biznesesh. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 350m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga Jorgo Panajoti
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 1

Tipare

Hipotekë Depo Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

770,000€
Ne Astir, Prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi,... - 412m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 10 katesh, te mireadministru...

363,000€
Ne Astir, Shitet Dyqan Ne Kompleks Te Ri Me Mundesi Pag... - 130m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Njesi Biznesi Me Mundesi Pagese Me Keste. Ambienti me siperfaqe...

126,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Ambjent Komercial, Ne Ndertim Te Ri!!! - 84m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, Ne Rrugen "Astrit Loshi", afer Dy Palmave, Shitet Ambient Komercial Ne Katin Zero Te Nje Pallati Te Ri Me Administrim Shume Te Mire. Ambient...