Ne Myslym Shyri, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Perfekt!! - 68m2

E mobiluar
125,000€

  • Rruga Him Kolli
  • 486
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK056100 - Ne zonen e Myslym Shyrit, ne rrugen "Him Kolli", shitet apartament 1+1, me orientim perfekt dhe i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje godine 10 kateshe, i mireadministruar dhe me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe bruto 68m2 dhe siperfaqe neto 61 m2m, dhe organizohet si me poshte; salloni se bashku me kendin e gatimit, dhome gjumi matrimoniale dhe nje tualet me dritare. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet ka te gjitha fasilitetet si per banim po ashtu dhe per investim pasi kerkesa per qira ka vlere te konsiderueshme, gjithashtu ka prane kopshte, shkolla, markete si dhe akses ne zonat qendrore. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 68m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 9
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Him Kolli
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
125,000€
Te Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 1+1, Me Hape... - 76m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 1+1, Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 76 m2, dhe siperfaqe neto 64 m2, ndodhet ne...

122,300€
Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1, Me Orie... - 65m2
Rr. e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Super Apartament 1+1 M e Orientim Perfekt, Jug-Perendim ne ndertim te ri, ne faze perfundimtare ku se shpejti fillon...

123,000€
Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 1+1, I Sapo... - 76m2
Liqeni Artificial - Rruga Eduard Mano

Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 1+1, I Sapo Investuar!! Apartamenti me siperfaqe totale 76 m2, ndodhet ne nje pallat te mire administruar...