Perballe Inxhinerise Se Ndertimit, Shitet Apartament 2+1, I Mobiluar!! - 75m2

E mobiluar
155,000€

  • Rruga Muhamet Gjollesha
  • 1291
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK056064 - Tek 21 Dhjetori, Perballe Inxhinerise Se Ndertimit, Shitet Apartament 2+1, I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues 5 katesh. Apartamenti ka siperfaqe neto ne certifikate prej 75 m2. Organizimi i apartamentit fillon me korridorin qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me ambientin e gatimit dhe te ngrenies, dy dhoma gjumi, ku njera ka dalje ne ballkon, nje tualet me dritare. Orientimi nga jug-perendimi e ben te kete drite pothuajse gjate gjithe dites. Duhet theksuar se investimi eshte bere nga fillimi nga shitesi, duke filluar me sistemin hidraulik, sistemi elektrik e deri tek ndricimi led dhe gjithe mobilimi, te gjitha te cilesise me maksimale dhe markave me te mira ne treg Zona ofron shume fasilitete duke nisur nga lokacioni perfekt, afersia me qendren dhe me institucionet dhe per kete arsye eshte nje mundesi shume e mire si per te jetuar ashtu edhe per investim. Prona disponon dokumentacin te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Muhamet Gjollesha
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

153,000€
Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 109m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale prej 109.4 m2 dhe siperfaqe neto pre...

145,000€
Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 104m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale 103.7 m2 dhe siperfaqe neto 87.1 m2, nd...

165,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investua... - 118m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar!!! Apartamenti me nje siperfaqe bruto prej 118m² dhe siperfaqe neto prej 108m², ndodhet ne ka...