Prane Xhamise Se Tabakeve, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orientim Perfekt!!! - 97m2

Pjesërisht e mobiluar
139,000€

  • Rruga Shyqyri Ishmi
  • 2649
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK055876 - Prane Xhamise Se Tabakeve, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orientim Perfekt Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues 5 katesh. Apartamenti ka siperfaqe neto ne certifikate prej 97.1 m2. Organizimi i apartamentit fillon me korridorin qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes me dalje ne ballkon, ambientin e ngrenies dhe te gatimit me vete, me dalje gjithashtu ne ballkon, dy dhoma gjumi te bollshme, ku njera ka dalje ne ballkon, dhe dy tualete njeri me dritare. Orientimi nga jug-lindja dhe perendimi e ben te kete drite pothuajse gjate gjithe dites. Zona ofron shume fasilitete duke nisur nga lokacioni perfekt, afersia me qendren dhe me institucionet dhe per kete arsye eshte nje mundesi shume e mire si per te jetuar ashtu edhe per investim. Prona disponon dokumentacin te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 97m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Shkolla e Baletit
Rruga Rruga Shyqyri Ishmi
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
136,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me P... - 105m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit!!! Apartamenti ka nje siper...

E RE
210,000€
Prane Shkolles Baletit, Shitet Apartament 2+1+Post Park... - 102m2
Shkolla e Baletit - Rruga Zonja Curre

Prane Shkolles Baletit, Shitet Apartament 2+1+Post Parkimi, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte !! Apartamenti ndodhet ne katin e tete banim te nje nd...

131,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planime... - 100m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Te Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Te Rregullt!! Apartamenti me siperfaqe bruto 100.3 m2 dhe siperfaqe neto 90.18 m2, ndodhet n...