Tek Liqeni i Thate, Jepet me Qira Godine 6 Kateshe E Pershtatshme per Biznese Te Ndryshme!! - 2500m2

E pa mobiluar
20,000€ / muaj

  • Rruga e Ullishtes
  • 163

Përshkrimi i pronës

REFSK055726 - Prane Liqenit te Thate, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Godine e Pershtatshme Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!. Ambienti ka siperfaqe totale prej 2500 m2 dhe eshte i pozicionuar shume mire ne orientim Veri-Jug-Lindje-Perendim, ne nje zone me intensitet te konsiderueshem komercial, me pamje te plote nga rruga, nga liqeni Artificial dhe Liqeni i Thate. Ambienti aksesohet nga rruga kryesore dhe ka nje hyrje te dedikuar posacerisht per ambjentin ,e cila i jep goxha privatesi biznesit i cili do e posedoje. Struktura e ambjentit eshte shume funksionale, dhe ka gjithsej gjashte kate, nga te cilat, kati 0 eshte lokal me siperfaqe te brendshme 290 m2 dhe siperfaqe verande 300 m2, kati i pare ka kater dhoma dhe 6 tualete si dhe nje salle te madhe openspace per konferenca. Kati i dyte, i trete dhe i katert kane secili nga 7 dhoma dhe 7 tualete, kati i peste ka 2 papafingo, ku njera eshte apartament 1+1+2 talete, dhe nje apartament 2+1+2 tualete. Objekti ka gjithsej 16 ballkone. Gjithashtu ambienti disponon dhe katin -1, per parkime me siperfaqe totale 600 m2. Ambienti ka avantazh pozicionimin buze rruge e cila jep mundesi brandimi ose reklamimi te biznesit dhe nje mundesi shume e mire per nje shumllojshmeri biznesesh si pershembull, Klinika Dentare, Klinika Estektike, Laboratore Kimike Studio Te ndryshme, Hoteleri, etj. Objekti jepet me qira per vleren 20,000 euro (bruto). Per nje vizite ne prone dhe me shume detaje na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 2500m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga e Ullishtes
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

380€ / muaj
Prane Kompleksit Dinamo, Jepet Me Qira Ambient I Persht... - 28m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Bilal Golemi

Prane Kompleksit Dinamo jepet me qira ambient me siperfaqe 28 m2 i kthyer ne duplex .Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te administruar buze...

80,000€
Prane Kompleksit Dinamo, Shitet Ambient I Pershtatur Ne... - 28m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Bilal Golemi

Tek Kopshti Botanik, Prane Kompleksit Dinamo Shitet Ambient Komercial i pershtatur ne Duplex. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 6-kat...