Tek Myslym Shyri, Shitet Dyqan Mundesi Ideale Investimi!! - 47m2

E pa mobiluar
164,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 271

Përshkrimi i pronës

REFSK055516 - Tek Myslym Shyri, shume afer me rrugen kryesore, shitet dyqan, me siperfaqe neto 47 m2. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati egzistues dhe organizohet nga nje ambient openspace dhe nje tualet. Dyqani eshte me fasade xhami e cila krijon nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin tuaj dhe mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si farmaci, exchange, klinika te ndryshme, tregtim produktesh, zyra, etj. Dyqani eshte i investuar nga pronari qe nga sistemi elektrik, hidraulik, parketi e deri tek ndricimi led, sistemi i kamerave dhe qepeneve me pult. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 47m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

165,000€
Ne Myslym Shyri, Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per... - 62m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Besim Imami

Ne Myslym Shyri, Prane Karburant Kastrati, Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per Investim!!! Apartament me siperfaqe bruto 62m² (56m² neto) ndodhet ne...

550,000€

590,000€

Okazion !! Ne Myslym Shyr, Buze Rruges Kryesore Shitet... - 105m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, ne rrugen Myslym Shyri, buze rruge, shitet Ambient Komercial (Dyqan). Ambienti ndodhet ne katin zero, me...

110,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Dyqan Si Mundesi Ideale Investim... - 30m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, shitet dyqan me siperfaqe 30 m/2. Realisht eshte nje mundesi mjafte e mire investimi, duke marre parasysh faktin se prej 20 vitesh amb...