Tek Pediatria, Shitet Ambjent Komercial I investuar Si Bar-Kafe! - 52m2

Pjesërisht e mobiluar
95,000€

  • Rruga Besim Zyma
  • 165

Përshkrimi i pronës

REFSK055465 - Tek Pediatria, ne rrugen Besim Zyma, Shitet Ambjent Komercial ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Aktualisht ambjenti sherben si bar-kafe ka siperfaqe neto 52 m2 dhe eshte e strukturuar ne nje ambient openspace dhe nje tualet. Ambienti perpara ka dhe nje verande te shfytezueshme me siperfaqe prej 20 m2 ku jane vendosur rreth 4-5 tavolina. Duke pasur parasysh vendodhjen prona eshte nje mundesi shume e mire edhe per zyra te ndryshme, laboratore, farmaci, studio, etj... Zona ne te cilen ndodhet ambienti ka te gjitha facilitetet e mundshme. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 52m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Pediatria
Rruga Rruga Besim Zyma
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

96,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! - 32m2
Selvia - Rruga Xhemal Tafaj

Tek Selvia, Shitet Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar, te pajisur me ashenso...

97,000€
Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim... - 76m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 9-katesh te mireadministruar me ashensor. Ambjenti...