Ne Astir, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt! - 94m2

E mobiluar
87,000€

  • Rruga Mikel Maruli
  • 566
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK055438 - Ne Astir, prane bar Artisti, shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe me ashensor te vitit 2008. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 94 m2, verande 17m2 dhe 70m2 siperfaqe neto. Prona ndodhet ne katin e gjashte dhe organizohet ne nje koridor qe ben shperndarjen e ambienteve, nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me dalje ne verande, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi femijesh dhe nje tualet. Apartamenti shitet i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e zhvilluar e cila ploteson te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode, ka akses per nje dalje sa me lehte nga Tirana si dhe ka akses ne linjat e autobusave urban. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje cka mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 94m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Astir
Rruga Rruga Mikel Maruli
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
85,000€
Ne Ali Dem, Prane Fushes Shitet Apartament 2+1 Me Plani... - 88m2
Ali Demi - Rruga Kont Leopold Bertold

Ne Ali Dem, prane fushes shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt, Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh ndertim i 2002 pa a...

E RE
87,300€

89,300€

Perballe Tv Klanit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Nje Post... - 102m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Ne rrugen Xhenfize Keko ,ne zonen e Porcelanit shitet apartament 2+1+2 tualete me cmim okazion bashke me 1 post parkimi me cmim extra 12 mije euro ne...

100,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 106m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit shitet Apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te objektit, kompleksi bani...