Afer Teg-ut, Shitet Vile 3 Kateshe Ne Kompleks Vilash! - 368m2

E pa mobiluar
520,000€

  • Rruga Xhaferr Shaba
  • 311

Përshkrimi i pronës

REFSK055427 - Tek nje nga Rezidencat me te mira qe po ndertohet tek kodrat e Saukut, perball me Teg-un, tek Primavera Rezidence, shitet Vile fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni ti largoheni kaosit urban ky eshte vendi ideal per te jetuar. E vendosur ne nje terren fantastik, ku gershetohet ajri i paster dhe pamja fantastike nga kodrat e Saukut. Perfeksioni i natyres dhe ambientit perreth percillet edhe ne dizajnin mbreselenes te viles. E dizenjuar me shume kujdes, vila te ofron nje cilesi jetese dhe komoditet maksimal. Vila ka siperfaqe neto prej 368 m2, plus oborrin e gjelberuar ne pjesen e pasme te viles me siperfaqe 152 m2. Organizimi i viles eshte ne 3 kate mbi toke dhe nje kate -1. Ne katin -1 pervec dy posteve te parkimit ndodhet dhe nje ambjent qe do perdoret per lavanteri dhe nje hapesire tjeter. Ne katin e pare ndodhet salloni i bollshem me dalje ne ballkon dhe ne oborrin e gjelberuar mbrapa viles, ambjenti i gatimit dhe nje tualet me dritare. Ne katin e dyte ndodhen dy dhoma gjumi me hapesira te bollshme dhe nje tualet me dritare. Ne katin e trete ndodhet dhome matrimoniale me hapesire shume te bollshme bashke me tualetin me dritare dhe nje ballkon. Duhet theksuar qe vila disponon dhe sistem sigurie me kamera, dhe me roje private. Vila disponon dhe nje oborr te gjelberuar ne pjesen e mbrapme si dhe dy poste parkimi. Duhet theksuar qe kompleksi ka ne dispozicion te vilave dhe nje hapesire te madhe te gjelberuar, pishine, lokal dhe ambiente te tjera shplodhese qe perdoren nga banoret e kompleksit. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 368m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Xhaferr Shaba
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 3

Tipare

Pronë Rezidenciale Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
750,000€
Tek Liqeni I Farkes, Kompleksi Milord Residence, Shitet... - 341m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Vilë në shitje-"Milord Residence", Liqeni i Farkës, Tiranë Milord Residence, një rezidencë e re me vila luksoze, e cila ka pamje nga liqeni i Farkës,...

E RE
500,000€
Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individ... - 414m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Grori

Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individuale Me Cmim Okazion !!! Vila eshte e perbere ne 3 kate nga te cilat kati nentoke me siperfaqe...

580,000€
Ne Kompleksin "Olive Park", Ne Sauk, Shitet Super Vile... - 390m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Sauku

Tek Rezidenca "Olive Park” ne Sauk, shitet Vile me cmim okazion ne faze suvatimi !! Olive Park eshte nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me nje...