Prane Qendres Se Qytetit, Shitet Vile+Truall Me Lokacion Perfekt!! - 320m2

Pjesërisht e mobiluar
499,000€

  • Rruga Norbert Jokl
  • 494

Përshkrimi i pronës

REFSK055353 - Shume afer qendres se qytetit, mbrapa Atsh-se, ne super pozicion Shitet Vile nje kateshe + Truall. Vila shtrihet ne truall prej 320 m² me gjurme ndertimi rreth 135 m², te pajisur me certifikate pronesie si per truallin ashtu dhe per vilen. Vila organizohet ne hapesira mjaft te bollshme, duke filluar me korridorin qe ben ndarjen e ambienteve, ku jane dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje, ambienti i gatimit me vete dhe dy tualete me dritare. Organizimi i nderteses eshte ne forme L-je dhe ne te dyja krahet ka balkone te bollshem. Duhet theksuar se investimi dhe rikonstruksioni i gjithe viles eshte bere ne vitin 2017, pa harruar ketu dhe pajisjet elektroshtepiake, kuzhinen dhe mobilimin te gjitha te cilesise me te mire ne treg. Perpara vila disponon dhe nje oborr te bollshem qe sherben nje pjese per parkimin e makines si dhe nje pjese per lulishte. Gjithashtu vila ka dhe katin -1 ka i cili mund te sherbej si ambient teknik. Prona momentalisht eshte dhene me qira 1250 euro/muaj per biznes. Aksesohet shume lehte nga rruga kyesore. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 320m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 1
Zona 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Rruga Rruga Norbert Jokl
Viti i ndërtimit 1936
Kate Gjithsej 1

Tipare

Hipotekë Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

500,000€
Cmim Okazion!! Tek "Olive Park” Rezidence, Shitet Super... - 374m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Tek "Olive Park” Rezidence, shitet Vile me cmim okazion ne faze tulle !! Olive Park eshte nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me nje vendodhje s...

450,000€
Cmim i diskutueshem

500,000€

Tek Rezidenca "Vila Lule", Shitet Vile Luksoze 3 Katesh... - 508m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Xhaferr Shaba

Tek Rezidenca ' Vila Lule' shitet Vile e perfunduar dhe e mobiluar!! Kompleksi "Vila Lule" eshte nje projekt i ri me vila , me nje vendodhje shume t...