Tek Kodra e Diellit, Shitet Ambjent Komercial ne Katin e Pare!! - 130m2

E pa mobiluar
259,000€

  • Rruga Shkelqim Fusha
  • 296

Përshkrimi i pronës

REFSK055287 - Tek Kodra e Diellit, shume afer me Unazen e Madhe, ne rrugen Shkelqim Fusha, Shitet Ambjent Komercial ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. Aktualisht ambjenti sherben si zyre dhe ka siperfaqe neto 130 m2 dhe eshte i ndare ne kater zyra, dy ballkone dhe dy tualete. Investimi eshte bere nga vete pronari, duke filluar nga sistemet elektrike, hidraulike, vetratat etj. Orientimi i ambjentit eshte jug-lindje cka e ben te ndricuar me drite natyrale gjate pjeses me te madhe te dites. Duke pasur parasysh vendodhjen prona eshte nje mundesi shume e mire per zyra te ndryshme, laboratore, studio, etj.... Hyrja per ne ambjent eshte e dedikuar dhe perpara ka hapesire per disa poste parkimi. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti ka te gjitha facilitetet e mundshme. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Shkelqim Fusha
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

2,450€ / muaj
Tek Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, Buze... - 402m2
Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Kodra e Diellit, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe brut...

787,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Njesi Biznesi, Buze Rruge K... - 402m2
Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Kodra e Diellit, Shitet Njesi Biznesi, Buze Rruge Kryesore!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqe bruto 402 m...

250,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Muhamet Gjollesha, Shitet Lokal I Investuar!!! - 147m2
Zogu i Zi - Rruga Muhamet Gjollesha

Tek Muhamet Gjollesha, Shitet Lokal I Investuar!!! Lokali organizohet nga nje ambjent i jashtem me te drejte shfrytezimi rreth 45m2, ku ka dhe pjese g...