Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 4+1 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!! - 173m2

E pa mobiluar
230,000€

  • Rruga Shkelqim Fusha
  • 176
  • 4 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK055287 - Tek Kodra e Diellit, shume afer me Unazen e Madhe, ne rrugen Shkelqim Fusha, Shitet Apartament 4+1, ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Aktualisht apartamenti sherben si zyre dhe ka siperfaqe bruto 173 m2 dhe neto 161 m2 dhe eshte i ndare ne kater zyra, dy ballkone dhe dy tualete. Investimi eshte bere nga vete pronari, duke filluar nga sistemet elektrike, hidraulike, vetratat etj. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje cka e ben te ndricuar me drite natyrale gjate pjeses me te madhe te dites. Duke pasur parasysh vendodhjen prona eshte nje mundesi shume e mire si per banim ashtu dhe per investim. Gjithashtu ne cmim eshte i perfshire dhe nje garazh i mbyllur me siperfaqe 30 m2. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka te gjitha facilitetet e mundshme, si kopshte, shkolla, markete, etj.Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 173m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 4+1
Kati 2
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Shkelqim Fusha
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

190,000€
Cmim i diskutueshem
Te Kodra E Diellit, Prane Eleonora, Shitet Apartament 4... - 181m2
Kodra e Diellit - Rruga Mustafa Matohiti

Te Kodra e Diellit,Prane Eleonora,Shitet 4+1+2 Me Shume Hapesire!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 6-katesh i vitit 2010 i mireadm...