Ne Don Bosko, Shitet Ambient Komercial Buze Rruge!! - 60m2

E pa mobiluar
155,000€

  • Rruga Eshref Frasheri
  • 220

Përshkrimi i pronës

REFSK055251 - Ne Don Bosko, ne rrugen Eshref Frasheri, Shitet Ambient Komercial buze rruge. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te mireadministruar 8 katesh dhe organizohet nga nje ambient openspace, nje tjeter me te vogel qe perdoret si depo ose magazine si dhe nje tualet. Dyqani eshte me fasade xhami e cila krijon nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin tuaj. Ambienti mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si farmaci, exchange, klinika te ndryshme, tregtim produktesh, zyra, etj. Gjithashtu mund te perdoret shume mire dhe per lokal pasi pervec verandes, ka dhe siperfaqe te bollshme perpara ambientit per te nxjerre tavolinat. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Rruga Eshref Frasheri
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Depo I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

160,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Boll... - 131m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Zonen e Laprakes, Tek Blloku Gintash Shitet Apartament 3+1+2 Tualete +depo me hapsira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe Bruto 131 m2 , Neto 124...

E RE
154,000€
Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Plan... - 96m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti disponon siperfaqe totale 96.4m2 dhe neto 79.6m2 dhe ndodhet...

155,500€
Ne Don Bosko, Tek Twister Palace, Shitet Apartament 2+1... - 91m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Tek Twister Palace, Shitet Apartament 2+1, Ne Ndertim Te Ri Dhe Me Planimetri Perfekte!!!Apartamenti me siperfaqe bruto 91.47 m2 dhe sip...