Ne Laprake, Shitet Ambient Komercial Open Space! - 98m2

E pa mobiluar
240,000€

  • Rruga Riza Çuka
  • 163

Përshkrimi i pronës

REFSK055221 - Ne Laprake, shume afer me spitalin Amerikan, Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne katin zero dhe organizohet nga nje ambient openspace si dhe nje tualet. Ambienti ka siperfaqe prej 98 m2. Perpara ambjentit ka dhe nje hapesire 95 m2 ne shfrytezim qe sherben si verande per te nxjerre tavolinat gjate kohes qe ambienti ka funksionuar si lokal. Ambienti eshte i gjithi me fasade xhami duke krijuar keshtu nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin tuaj. Ambienti mund te perdoret si per lokal,restorant ose dhe per aktivitete te ndryshme si farmaci, klinika te ndryshme, laboratore te ndryshme, tregtim produktesh, zyra, etj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 98m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Rruga Riza Çuka
Viti i ndërtimit 1995
Kate Gjithsej 1

Tipare

Hipotekë Verandë I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

240,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Zogut Te Zi, Tek "Lion Residences 2", Shitet Apar... - 120m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Prane Zogut te Zi, tek "Lion Residences 2", shitet apartament 2+1+2 Me Pamje Fantastike!! Apartamenti ndodhet ne katin e 15 banim te nje kompleksi te...

900€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient... - 110m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprak, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient Open-space Ideale Per Biznes. Prona ka siperfaqe totale 110 m2 dhe i organizuar ne nje ambient o...

240,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1 Bashke Me Post Parkim... - 200m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1 Bashke Me Post Parkimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 8 katesh, te mireadministruar me 2 ashenso...