Tek 5 Majit, Shitet Vile 2 Kate Totalisht E Investuar!! - 263m2

E mobiluar

310,000€

294,000€

  • Rruga 5 Maji
  • 518

Përshkrimi i pronës

REFSK055130 - Ne zonen e 5 Majit, ne super pozicion, Shitet nje Vile Dy Kateshe. Vila shtrihet ne truall 246 m² me gjurme ndertimi rreth 130 m² per kat, duke e bere siperfaqen e banimit ne total 263 m² te pajisur me certifikate pronesie. Ne katin e pare organizohet ne hapesira mjaft te bollshme, duke filluar me korridorin qe ben ndarjen e ambjenteve, ku jane dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje dhe nje tualet me dritare. Edhe kati i dyte ka te njejten planimetri dhe organizim, pasi ngjit shkallet e brendshme ndodhet korridori qe ben shperndarjen ne ambjentet e tjera te viles, sallonin e ndjenjes, pastaj vazhdon me ambjentin e gatimit dhe ngrenies i cili eshte me vete, dy dhoma gjumi nga e cila dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar dhe nje tualet tjeter po me dritare. Ne kat e dyte ka dhe nje balkone te bollshme. Duhet theksuar se investimi ne katin e dyte eshte bere para dy vitesh nga shitesi, pa haruar ketu dhe pajisjet elektroshtepiake, guzhinen dhe mobilimin te gjitha te cilesise me te mire ne treg. Perpara vila disponon dhe nje oborr qe sherben nje pjese per parkimin e makines si dhe nje pjese per lulishte. Gjithashtu ne katin e pare ka dhe nje garazh me siperfaqe rreth 25 m2. Aksesohet shume lehte nga rruga kyesore. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 263m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 2
Zona Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Rruga Rruga 5 Maji
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë Garazh Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

300,000€
Prane Ures Se Institutit, Shitet Vile 3 Kateshe Me Orie... - 266m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Petrit Radovicka

Prane Shkolles Gjergj Fishta, Shitet Vile 3 Kateshe me Orientim Perfekt!!! Vila ka nje siperfaqe per secilin kat 99.6 m2 neto dhe siperfaqe e te 3 kat...

320,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qerret, Shitet Vile 2 Kate Dhe Me Oborr, Shume Afer... - 194m2
Durres - Rruga Qetesia

Ne Qerret, afer me Prestige Resort, shume afer me detin, ne super pozicion, shitet vile dy kateshe. Vila shtrihet ne truall 237 m² me gjurme ndertimi...

300,000€
Ne Yzberisht, Shitet Vile Per Investim !!! - 437m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht ,prane Shkolles Myslim Shima, shitet Vile me 3 kate ndertim i vitit 2006 e cila ka siperfaqe trualli 360 m/2 njolle ndertimore 129 m/2 d...