Tek Shallvaret, Shitet Apartament 2+1 Per Zyra! - 93m2

Pjesërisht e mobiluar
279,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 164
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK054996 - Shume afer Qendres, tek zona e Shallvareve, shume afer me Bulevardin Gjergj Fishta, shitet Apartament 2+1 buze rruge per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5-katesh te mireadministruar pa ashensor. Ambienti eshte i organizuar ne dy dhoma, nje ambient gatimi dhe nje tualet me dritare. Ambienti eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri zyrash si : Zyra Noterie/Avokatie, Zyra Projektimi, Zyra IT, Zyre Finance dhe per nje shumellojshmeri aktivitetesh te tjera. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet ambienti ka levizshmeri te larte dhe akses shume te afert me qendren e qytetit. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 93m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Qender
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
284,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim D... - 118m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 2+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8...

270,000€
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Me Verande Te Bol... - 410m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne Zonen e Ali Demit tek Kompleksi Vindi shitet Apartament 2+1+2 tualete me verande te bollshme . Apartamenti me siperfaqe totale 410 m2, neto 85.94 m...

259,000€

270,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tot... - 112m2
Komuna e Parisit - Rruga Skënder Luarasi

Tek Komuna e Parisit, Shitet Super Apartament 2+1+2, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe 112 m2 ndodhet ne katin e 10, te nje ndertimi te...