Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, Shitet Apartament 3+1, Me Super Pamje Dhe Investim! - 149m2

E mobiluar
298,000€

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 458
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK054951 - Ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane, tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, shitet super apartament 3+1+2, i sapoinvestuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 4 katesh te mireadministruar me ashensor te ndertuar ne vitin 2015 dhe organizohet ne nje sallon ndenje te bollshem se bashku me ambientin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon dhe me tualetin e saj te dedikuar, dy dhoma te bollshme femijesh dhe tualetin kryesore. Apartamenti eshte totalisht i investuar nga pronari duke filluar qe nga instalimet elektrike dhe hidraulike te cilat jane multistrad te reja, parketin i cili eshte AC5, vetratat duplex me gaz argon te cilat mundesojne pervec izolimit akustik gjithashtu dhe nje izolim termik qe bere bashke me faktin qe apartamenti ka sistem kapot ofron temperatura sa me optimale ne apartament. Gjithashtu ne sallon eshte dhe oxhaku, me sistem ngrohje ne cdo dhome. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ku perfshiihet salloni i ndenjes bashke me oxhakun, ambienti i gatimit, tre dhomat si dhe te dy tualetet. Apartamenti te gjitha investim dhe punimet e gipsit i ka te kryera me arkitekt dhe jane te kompozuar ne menyren me te mire te mundshme. Orientimi eshte nga Lindja cka e ben nje apartament te ekspozuar ndaj drites se diellit ne pjesen me te mire te dites gjithashtu ka dhe pamje te lire nga qyteti dhe mali i Dajtit. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e cila eshte shume e kerkuar pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, me ajer te paster dhe nje zone mjaft e qete. Kompleksi aksesohet dhe nga linja e transportit publik qe te sjelle deri tek hyrja e rezidences. Apartamenti pervec faktit qe eshte shume i pershtatshem per banim eshte shume i pershtatshem edhe per investim pasi zona ka kerkesa te larta qeraje. Aktualisht eshte i dhene me qera 900 euro. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 149m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Kodra e Diellit
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,000€ / muaj
Prane Qendres Kristal, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 160m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Ne zonen e Komunes se Parisit, prane qendres Kristal jepet me qira apartament 3+1 me gatim te vecuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pall...

234,500€
Cmim i diskutueshem
Prane Komunes Se Parisit, Shitet Apartament 3+1 Ne Nder... - 117m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Hiqmet Delvina

Prane Komunes Se Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 117 m2 dhe siperfaqe neto 101 m². Organizimi i...

225,000€
Ne Komune Te Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesi... - 125m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Tish Dahia

Ne Komune Te Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me dy ash...