Tek Ministria e Jashtme, Shitet Ambient Biznesi !! - 153m2

E mobiluar

299,000€

259,000€

  • Bulevardi Zhan D'Ark
  • 469

Përshkrimi i pronës

REFSK05495 - Tek Ministria e Jashtme, Shitet Ambjent Biznesi !! Ambienti sherbyen si Bar-Kafe dhe eshte totalisht i mobiluar dhe investuar. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ndertuar vitet e fundit. Ka hyrje me vete me shkalle dhe gjithashtu sheshpushim. Nje total ambienti ka nje siperfaqe prej 113 m2 te brendshme dhe 40 m2 verande qe eshte pjese e lokalit. Organizimi i ambjentit eshte si me poshte : 1 ambient me hapesire te madhe dhe 2 tualete. Aktualisht eshte e dhene me qera me cmimin 800 euro/muaji. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 153m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Rruga Bulevardi Zhan D'Ark
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Verandë Depo I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme