Ne Durres, Shitet Ambient Komercial, Buze Rruge !! - 180m2

E pa mobiluar

190,000€

150,000€

  • Rruga Plazhit
  • 145

Përshkrimi i pronës

REFSK054736 - Ne Durres, tek rruga e Plazhit, Shitet Ambient Komercial Ne Katin Zero. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar vitet e fundit dhe duke qene se eshte open space dhe i gjithi me vetrate xhami, te jep mundesine ta pershtatesh per profile te ndryshme biznesi. Ambienti ka dalje ne te dyja anet e pallatit njera prej te cilave ka hapesire publike te bollshme dhe nje pamje nga rruga. Ky ambient gjithashtu eshte i pershtatshem per investim pasi zona ne te cilen ndodhet jep mundesine qe te leshohet lehtesisht me qira. Ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 180m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Durres
Rruga Rruga Plazhit
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

320,000€
Shitet Ambjent Komercial Ne Durres - 130m2
Durres - Rruga Taulantia

Ne rrugen Taulantia, tek zona e Vollges, ne Durres, shitet Ambient Komercial ne katin e pare. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar vitet e...