Afer Kryqezimit te Vasil Shantos, Shitet Dyqan, Buze Rruge - 26m2

E pa mobiluar

210,000€

205,000€

  • Rruga Muhamet Gjollesha
  • 487

Përshkrimi i pronës

REFSK054559 - Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ndermjet shkolles Vasil Shanto dhe 21 Dhjetorit, ne rrugen Muhamet Gjollesha, buze rruge, shitet Ambjent Komercial (Dyqan), ne katin zero, me siperfaqe totale 26 m2, nga te cilat 22 m2 eshte ne certifikaten e pronesise dhe 4 m2 eshte ambjenti qe ka perpra dyqani, por nuk eshte e shenuar ne certifikate. Ambjenti eshte i organizuar ne nje siperfaqe open space dhe nje tualet. Per shkak te lartesise qe ka dyqani, fasades se xhamit dhe vendodhja perfekte buze rruge ku ka fluks te madh levizjesh si me makina dhe me kembe, e bejne kete ambjenti komercial te pershtatshem per shume biznese te ndryshme. Momentalisht eshte i dhene me qera ne shumen 75.000 leke/muaj (neto), cka e ben nje mundesi shume te mire dhe per investim. Kontakto tani Agjensine Imobiliare Realdeal Properties ne numrin e telefonit: +355674032997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 26m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Muhamet Gjollesha
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

560,000€
Te Komuna E Parisit, Prane Rrethrrotullimit, Shitet Amb... - 63m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna E Parisit, Prane Rrethrrotullimit, Shitet Ambient Biznesi, Aktualisht I Dhene Me Qira !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe ka siperfaqe 62.8m...

219,000€
Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet... - 219m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Vorbsi

Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet Dyqan Me Cmim 1000 E/m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe totale 218.9m2 nga ku 127.4...

210,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mbikalimi I Komunes Se Parisit, Shitet Apartament 2... - 105m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Frang Bardhi

Tek Mbikalimi I Komunes Parisit, Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe 105 m2 ndodhet ne katin e 3, te nje nder...