Tek Siri Kodra, Jepet Me Qira Ambient Biznesi !! - 66m2

E pa mobiluar
300€ / muaj

  • Rruga Siri Kodra
  • 72

Përshkrimi i pronës

REFSK054456 - Tek Rruga Siri Kodra, jepet me qira ambient komercial në katin 0 të një pallati me administrim shumë të mirë. Ambienti është i ndarë në dy hapesira, nje depo dhe nje tualet. Dyqani është i përshtatshem për një sërë aktivitetesh të ndryshme si : dyqan, parukeri, berber, exchange, zyra biznesi, etj.Gjithashtu dyqani ka lartesi mbi 4 metra qe mund te behet dhe dupleks ne nje pjese te tij. Pallati eshte buze rruge gje qe e ben ambjentin shume te aksesueshem. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 66m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Siri Kodra
Rruga Rruga Siri Kodra
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Depo I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
300€ / muaj
Ne Misto Mame, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge!!... - 42m2
Misto Mame - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Misto Mame, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar, te pajisur me ashen...

E RE
300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla E Bashkuar, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge!... - 35m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Ismail Agë Petrela

Tek Shkolla E Bashkuar, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge!!! Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 2 kateshe te sapo investuar dhe siperfaqja e...

400€ / muaj
Te Kodra E Diellit, Jepet Me Qira Ambient Biznesi I Inv... - 97m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Te Kodra e Diellit, Jepet Me Qira Dyqan I Investuar Fast food, Me Te Gjitha Paisjet funksionale. Ambienti ndodhet prane big market te nenkalimi i Kodr...