Ne Sauk, Shitet Shtepi 4 Kate Me Pamje Fantastike !! - 320m2

E mobiluar
255,000€

  • Rruga Ligor Lubonja
  • 263

Përshkrimi i pronës

REFSK054035 - Ne Kodrat e Saukut, mbrapa Restorant Xibraku, ne super pozicion, shitet nje shpi kater kateshe. Shtepia shtrihet ne truall 97m² me gjurme ndertimi rreth 88 m² duke e bere siperfaqen e banimit ne te gjitha katet 320 m² te pajisur me certifikate pronesie. Ne katin zero organizohet ne nje hapesire e ndare ne dy ambjente qe mund te sherbej si per biznes ashtu dhe per banim (dy garsoniere) si dhe nje post parkimi, kati i pare eshte i ndare ne sallon bashke me ambjentin e gatimit, dy dhoma dhe nje tualet me dritare, kati i dyte eshte i organizuar ne sallon me vete dhe ambjenti i gatimit me vete si dhe nje tualet me dritare, dhe kati i trete eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi ku seicila ka tualet me vete me dritare. Duhet theksuar qe kati i pare ka dhe nje verande prej 30 m2, kurse kati i dyte dhe i trete ka seicili nga nje ballkon ku te ofrohet nje pamje fantastike nga qyteti. Shtepia pozicionohet ne nje vendodhje perfekte qe te jep mundesine te nje pamje te lire dhe te mrekullueshme 360 grade, ajrin e paster qe ofrojne kodrat e Saukut si dhe qetesia, duke e bere nje eksperience mjaft te mire jetesen. Aksesohet shume lehte nga rruga kyesore. Prona disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 320m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 4
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Ligor Lubonja
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

2,500€ / muaj
Ne Sauk, Tek Rezidenca Vila Lule, Jepet Me Qira Super V... - 250m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Riza Kasemi

Ne Sauk, Tek Rezidenca Vila Lule, Jepet Me Qira Super Vile E Pabanuar Me Pare!!! Vila eshte e perbere nga 3 kate dhe ka nje siperfaqe neto 250 m2, si...

2,000,000€
Ne Rolling Hills Luxury Residences 2 , Shitet Super Vil... - 505m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Rezervat e Shtetit

“Rolling Hills Luxury Residences” është një kompleks me 154 vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri. Vile individuale e perbere ne 2 kate plus...

500,000€
Cmim Okazion!! Tek "Olive Park” Rezidence, Shitet Super... - 374m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Tek "Olive Park” Rezidence, shitet Vile me cmim okazion ne faze tulle !! Olive Park eshte nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me nje vendodhje s...