Ne Kodrat e Saukut, Shitet Vile 4 Kate Me Super Pamje !! - 504m2

Pjesërisht e mobiluar

320,000€

299,000€

  • Rruga Grigor Cilka
  • 496

Përshkrimi i pronës

REFSK054014 - Ne Kodrat e Saukut, ne super pozicion, shitet nje vile kater kateshe. Vila shtrihet ne truall 420m² me gjurme ndertimi rreth 126m² per kat duke e bere siperfaqen e banimit 504m² te pajisur me certifikate pronesie. Ne katin e pare organizohet ne hapsira mjaft te bollshme per ndenje, gatim me vete po ashtu shume e bollshme dhe nje tualet. Katet me siper jane shfrytezuar seicili kat nga nje ambjent ndenje te madh bashke me ambjentin e gatimit me vete, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Ne secilin kat ka balkone te bollshme. Vila pozicionohet ne nje vendodhje qe te jep mundesine te nje pamje te lire dhe te mrekullueshme 360 grade, ajrin e paster qe ofrojne kodrat e Saukut si dhe qetesia, duke e bere nje eksperience mjaft te mire jetesen. Aksesohet shume lehte nga rruga kyesore. Prona disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 504m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 4
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Grigor Cilka
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

2,700€ / muaj
Ne Rezidencen Long Hill, Jepet Vile Me Qira, Me Lokacio... - 700m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Lundër

Ne Rezidencen Long Hill, Jepet Vile Me Qira, Me Lokacion Perfekt!!! Vila ka nje siperfaqe neto 200 m2 dhe siperfaqe kopeshti 500 m2, strukturohet ne d...

4,500€ / muaj
Tek Rolling Hills Residence, Jepet Me Qira Vile Me Loka... - 980m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Lundër

Tek Rolling HIlls Residence, Jepet Me Qira Vile Me Lokacion Perfekt!!! Vila ka nje siperfaqe 330 m2 dhe siperfaqe kopshti 650 m2. Strukturohet ne 3 ka...

494,000€
Tek Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okaz... - 291m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okazion!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vila dhe apartamente, e cil...