Ne Qender, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !! - 111m2

E pa mobiluar
186,500€

  • Rruga Papa Kristo Negovani
  • 0
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK053906 - Ne Qender, tek Rruga Papa Kristo Negovani, ne Rezidencen Mozart, Shitet Super Apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt !! Apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te ri & cilesore me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 111.1 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon te madh bashke me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet brenda, nje dhome femijesh po ashtu me dalje ne ballkon dhe 1 tualet kryesor me dritare. Apartamenti eshte i orientuar nga Veri-Perendimi me ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne proces afer dorezimit te apartamentit dhe ne cmim perfshihen rifinituarat permbyllese, shtrimi i brendshem(pllaka ose parket ne baze te preferences), pajisjet hidrosanitare (inkaso), veshjen e tualeteve, dyert e brendshme. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Qender
Rruga Rruga Papa Kristo Negovani
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

164,000€

189,000€

Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 I S... - 100m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mire administruar dhe i...

450€ / muaj
Tek Piazza, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Investu... - 86m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Pas Piazzes, ne rrugen "Sulejman Pasha" Jepet me qira super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-ka...

700€ / muaj

800€ / muaj

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 160m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Ne Qender te Tiranes, pas 15-katshit jepet me qira super apartament 2+1+Garazhd, ne katin e 9 te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Apartamenti str...