Ne Bulevardin Zhan D'Ark, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra !! - 65m2

E pa mobiluar
400€ / muaj

  • Bulevardi Zhan D'Ark
  • 186

Përshkrimi i pronës

REFSK053829 - Ne Bulevardin Zhan D'Ark, jepet me qira per zyra, super ambjent, ne nje ndertim te viteve te fundit. Ambienti ndodhet ne katin e 1 te godines, kat i cili eshte i orientuar vetem per profile biznesi dhe ka nje siperfaqe bruto prej 65 m2. Organizohet ne 1 ambjent te bollshem openspace dhe nje tualet. Vendodhja eshte fantastike, lidhur me kerkesat qe ka biznesi ne kete zone, pasi ndodhet shume afer bulevardit. Gjithashtu ambjenti ka fasade xhami, por mbi te gjitha vete ndertimi ofron kushte mjaft te mira persa i perket imazhit dhe anes estetike, per subjektin qe mund te zhvilloj aktivitet ne kete zyre. Cmimi eshte 400 Euro. Per vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 65m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Rruga Bulevardi Zhan D'Ark
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Avid Jepet Me Qira Dyqan!!! - 23m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Kompleksi Avid Prane Bulevardit Jepet Me Qira Dyqan, I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej...

350€ / muaj
Tek Ali Demi, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Ne Nderti... - 63m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Ali Demi

Tek Ali Demi, prane Raiffeisen Bank, Jepet Ambient Per Zyra, Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 7 katesh, ndertim i vitit...

500€ / muaj
Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Total... - 48m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Hoxha Tahsim

Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht i Investuar!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te je...