Ne Bulevardin Zhan D'Ark, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra !! - 65m2

E pa mobiluar
400€ / muaj

  • Bulevardi Zhan D'Ark
  • 186

Përshkrimi i pronës

REFSK053829 - Ne Bulevardin Zhan D'Ark, jepet me qira per zyra, super ambjent, ne nje ndertim te viteve te fundit. Ambienti ndodhet ne katin e 1 te godines, kat i cili eshte i orientuar vetem per profile biznesi dhe ka nje siperfaqe bruto prej 65 m2. Organizohet ne 1 ambjent te bollshem openspace dhe nje tualet. Vendodhja eshte fantastike, lidhur me kerkesat qe ka biznesi ne kete zone, pasi ndodhet shume afer bulevardit. Gjithashtu ambjenti ka fasade xhami, por mbi te gjitha vete ndertimi ofron kushte mjaft te mira persa i perket imazhit dhe anes estetike, per subjektin qe mund te zhvilloj aktivitet ne kete zyre. Cmimi eshte 400 Euro. Per vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 65m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Rruga Bulevardi Zhan D'Ark
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

400€ / muaj
Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Buze Rrug... - 38m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Mine Peza

Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Buze Rruge!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 5 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 38 m2. Organ...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Zyre Openspace !!! - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Shyqyri Bërxolli

Tek Myslym Shyri, ne Rrugen Shyqyri Berxholli , jepet me qira zyre ne katin e pare te nje pallati te ri te administruar , me siperfaqe 40 m2. Zyra ka...

1,100€ / muaj
Cmim i diskutueshem

1,200€ / muaj

Prane Gjimnazit Partizani, Jepet Me Qira Super Ambient... - 200m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Ali Pashë Gucia

Prane Gjimnazit Partizani , jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri i pajisur me dy ashensore dh...