Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !! - 63m2

E mobiluar
97,000€

  • Rruga Emin Duraku
  • 682
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK053713 - Tek Stadiumi Dinamo, ne Rrugen Emin Duraku, shitet apartament 2+1, me siperfaqe totale 63 m/2, ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitin 1980. Apartamenti ka strukture mjaft te rregullt dhe ambiente me hapesira te bollshme. Ai eshte i organizuar ne nje korridor hyres qe ben ndarjen e ambjentve te tjera. Ne te djathte eshte salloni bashke me kendin e gatimit si dhe tualeti i cili eshte me dritare, kurse ne krahun e majte ndodhet dhoma e femijeve dhe dhoma e ciftit. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim cka ofron nje ndricim natyral shume te mire gjate gjithe dites. Per shkak te vendodhjes ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes dhe faktit qe ndodhet ne katin e pare dhe shume afer me rrugen te jep mundesine per ta pershtatur ne ambjent per biznese te ndryshme. Aktualisht pronari i apartamentit nje pjese te tij e ka pershtatur ne dyqan. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 63m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Emin Duraku
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

87,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 Buze Rrug... - 88m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kodra e Diellit, prane Big Market shitet apartament 2+1+2 Me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 88 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pall...

99,900€
Cmim i diskutueshem
Prane Fushes Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 89m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Prane kompleksit Sportiv Ali Demi, shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 6 banim ne nje ndertim te vitit 2021. Apartamenti eshte ne faze ndertimi...

90,000€
Cmim i diskutueshem

93,000€

Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1 Me C... - 110m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Super Apartament 2+1+2 me cmim okazion. Garden Residence Turdiu eshte nje komp...