Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Njesi Ne Katin Zero !! - 141m2

E pa mobiluar
240,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 233

Përshkrimi i pronës

REFSK053712 - Tek Ish Fusha e Aviacionit, kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Ambjent Komercial, ne katin zero, i pershtatshem per biznese te ndryshme!!! Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks residencial i cili perbehet nga 9 objekte dhe disa kate parkimi nentokesore. Kompleksi ofron hapesire rekreacionale, pishina, hapesire lojerash per femije dhe shume sherbime dhe facilitete ne nje komunitet te mire strukturuar. Apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te ri dhe cilesor me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markes Geberit, instalime per sistem qendror ngrohje-ftohje, kondicionim multisplit, tre ashensore te nje nder markave me te njohura ne treg. Ambienti ndodhet ne katin zero te nje palllati 9-katesh te mireadministruar me ashensor , ndertim i vitit 2021 ku dy katet e para jane ambiente komerciale. Ambienti eshte open space i organizuar ne nje hapesire te madhe me nje pjese vetrate xhami, dy tualete. Ambienti eshte i paisur me sistem kondicionimi dhe aspirimi si dhe ndricimi. Vendndodhja eshte nje pike kyce e ketij ambjenti sepse zona ne te cilen ndodhet eshte shume e pershtatshme dhe e aksesuseshme per nje shumllojshmeri biznesesh . Kompleksi ne te cilin ndodhet ambjenti eshte ne proces afer dorezimit dhe ne cmim perfshihen rifinituarat permbyllese, shtrimi i brendshem (pllaka ose parket ne baze te preferences), pajisjet hidrosanitare (inkaso), veshjen e tualeteve, dyert e brendshme. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne numrin(+355) 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 141m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Fusha e Aviacionit
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Jug Pamje Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

230,000€
Ne Yzberisht, Shitet Lokal Ne Gjendje Pune Me Planimetr... - 124m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Shitet super lokal ne gjendje pune i investuar me 2 veranda. Prona ndodhet ne nje zone shume te zhvilluara me shume levizje, e investuar me ambjente k...

210,000€

250,000€

Tek Blv. Zogu I Pare, Ne Qender Biznesi Shitet Dyqan Id... - 72m2
Qender - Zogu I Boulevard

Ne Qendren e Qytetit, tek Bulevardi Zogu i Pare, ne zonen me dinamike te Tiranes, perballe Ish Stacionit te Trenit ku aktualisht eshte ndertuar dhe Bu...

237,000€

240,000€

Shitet Njesi Biznesi, Prane Maternitetit Te Ri !!! - 108m2
Materniteti i Ri - Rruga Endri Keko

Prane Maternitetit te Ri ne Rrugen "Endri Keko " shitet njesi tregtare 108m2. Ambjenti ka nje lartesi 4.80 m dhe eshte i ndare ne brendesine e tij ne...