Tek Rezidenca Touch Of Sun, Jepet me Qera Apartament 2+1 I Investuar !! - 102m2

E mobiluar
850€ / muaj

  • Rruga Ibrahim Shalqizi
  • 272
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK053705 - Tek Kompleksi Rezidencial Touch of the Sun, jepet me qira apartament 2+1, i super investuar se bashku me post parkimi. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet i perbashket (me dritare) si dhe nje verande me pamje nga kodrat e Sauku. Kompleksi ka: -Recepsion 24 ore- Monitorim me kamera të gjithe rrethimit- Pishine e hapur- Kinema-Palester- Parukeri- Bar Kafe- Parqe te gjelberuar ne sherbim te perbashket. Punimet ne apartament janë shume cilesore, pasi jane bere nga vete pronari dhe çdo detaj eshte zbatuar me perkushtim dhe profesionalizem. Duke filluar nga sistemi elektrik, sistemi hidraulik (incaso), parketi i cili eshte prej druri i cilesise se larte, si dhe pajisjet elektroshtepiake jane te markave me te mira ne treg. Orientimi i apartamentit eshte nga Jug-Perendimi duke ofruar nje pamje te mrekullueshme nga kodrat e Farkes dhe Saukut. Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi. Per me shume informacione ose një vizite në prone na kontaktoni në +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 102m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Ibrahim Shalqizi
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

800€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qira apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti ndo...

800€ / muaj
Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 110m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministru...

131,000€

141,500€

Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Pla... - 101m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri te Rregullt Me Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 3 kates...