Tek Kompleksi Dinamo, Shitet Aparatment 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !! - 80m2

E mobiluar
150,000€

  • Rruga Grigor Heba
  • 1164
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK053692 - Tek Kompleksi Dinamo, ne fillim te Rruges Grigor Heba, shitet apartament 2+1, me siperfaqe totale 80 m/2 , ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitin 1988. Apartamenti ka strukture mjaft te rregullt dhe ambjente me hapsira te bollshme. Ai eshte i organizuar ne 1 korridor hyres qe ben ndarjen e ambjentve te tjera. Ne te majte eshte salloni bashke me kendin e gatimit i cili eshte me vete si dhe dhoma matrimoniale, kurse ne krahun e djathte ndodhet dhoma e femijeve e cila ka dalje ne ballkon dhe nje tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje-Perendim cka ofron nje ndricim natyral shume te mire gjate gjithe dites. Per shkak te vendodhjes ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes dhe faktit qe ndodhet ne katin e pare dhe shume afer me rrugen te jep mundesine per ta pershtatur ne ambjent per biznese te ndryshme. Aktualisht pronari i apartamentit nje pjese te tij e ka pershtatur ne dyqan. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Grigor Heba
Viti i ndërtimit 1988
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ballkon Depo Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Perendim Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
140,000€
Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1+2 I Sa... - 98m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 97.6 m2, neto 88 m2 ndodhet ne katin e 3-te te nje...

E RE
160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1, Me Vendnd... - 71m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Jan Kukuzeli

Tek Rruga e Elbasanit, mbrapa Ambasades Amerikane, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues...

156,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Orbital Apartaments",... - 108m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion Kleringu. Apartamenti me siperfaqe brut...