Tek Mozaiku I Tiranes, Shitet Ambient Komercial Buze Rruge !! - 130m2

E pa mobiluar
290,000€

  • Rruga Naim Frashëri
  • 100

Përshkrimi i pronës

REFSK053619 - Tek Mozaiku i Tiranes, ne rrugen Naim Frasheri, shitet Ambient Komercial, ne katin zero te nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe neto prej 130 m2 dhe eshte i pozicionuar shume mire ne nje zone me intensitet te konsiderueshem komercial, me pamje te plote nga rruga kryesore, e cila ka trafik te larte kembesoresh dhe makinash. Struktura e ambientit eshte shume funksionale dhe praktike, pa kollona te ndermjetme dhe perfshin nje ambient te madh openspace, nje zyre te vogel si dhe tualetin. Duke qene se eshte buze rruge te jep mundesin ta shrfytezosh per biznese te ndryshme, si studio te ndryshme, qendra estetike, call center, sherbim katering, magazine, etj. Momentalisht prona eshte e dhene me qira 1,000 Euro ne muaj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Mozaiku i Tiranës
Rruga Rruga Naim Frashëri
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme