Tek Shkolla e Baletit, Jepet Me Qira Ambient Komercial !! - 114m2

E pa mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Mihal Grameno
  • 36

Përshkrimi i pronës

REFSK053378 - Shume afer Qendres, tek Shkolla e Baletit, ne Rrugen Mihal Grameno, jepet me qira Ambient, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 114 m2 per cdo lloj Biznesi. Fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si zyre Arkitekture, Lokal, Call Center, etj. Siperfaqja e ambientit aktualisht eshte e ndare ne 2 dhoma, por fakti qe ndarja eshte bere me gips te jep mundesi ta besh open space. Ne qofte se po mendon ta zgjerosh aktivitetin qe aktualisht operon mos e humb kete rast, edhe nese po mendon te hapesh nje biznes te ri ky eshte vendi i duhur. Ambjenti ka qene e dhene me qira per Call Center. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 114m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Qender
Rruga Rruga Mihal Grameno
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Depo I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

115,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Ambient Per Zyra, Me Cmim... - 62m2
Qender - Rruga Qemal Stafa

Ne Qender, prane 9-katsheve, shitet ambient per zyra, me cmim nen referencen e zones. Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese, te profilizuar pe...

100,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Ambient Per Zyra, Me Cmim... - 55m2
Qender - Rruga Qemal Stafa

Ne Qender, prane 9-katsheve, shitet ambjent per zyra, me cmim nen referencen e zones. Ambjenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese, te profilizuar pe...

600€ / muaj

700€ / muaj

Prane Qendres Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Gar... - 95m2
Qender - Rruga Sulejman Pasha

Prane "Qendres" se Tiranes, jepet me qira super apartament 2+1, me Garazhd, teresisht i mobiluar ! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te...