Tek Mine Peza, Jepet me Qira Ambient Komercial ! - 75m2

E pa mobiluar

500€ / muaj

250€ / muaj

  • Rruga Petro Marko
  • 238

Përshkrimi i pronës

REFSK053323 - Tek zona e Mine Pezes, ne rrugen "Petro Matko" përballë shkollës Harry Fultz, jepet ambient komercial në katin 0 të një pallati me administrim shumë të mirë. Ambienti është i ndarë në dy ambiente dhe nje tualet, gjithashtu ka dhe nje verande 30 m2 qe mund te shfrytezohet per biznese te llojit bar - kafe. Ne kete Ambient eshte ushtruar aktiviteti si bar kafe, por është shumë i përshtatshem për një sërë aktivitetesh të tjera si : farmaci, market, qëndër estetike, masazherie etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Mine peza
Rruga Rruga Petro Marko
Viti i ndërtimit 1996
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Verandë Depo I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

470€ / muaj
Tek Blv. Bajram Curri, Jepet Me Qira Bodrum Me Pamje Ng... - 60m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Tek Blv. Bajram Curri, Prane Kinema Agimi, Jepet Me Qira Bodrum Me Pamje Nga Rruga!!! Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Afer Prokurorise Se Tiranes, Jepet Me Qera Ap.2+1, Me O... - 76m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Mine Peza, shume afer me Prokurorine e Tiranes, Jepet me Qera Apartament 2+1 me lokacion perfekt! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pa...

450€ / muaj
Te Pediatria Jepet Me Qira Dyqan Ne Katin 0 Per Tipolog... - 50m2
Pediatria - Rruga Kongresi i Manastirit

Te Pediatria Jepet Me Qira Dyqan Ne Katin 0 Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues te mireadminist...