Tek ETC-ja, Jepet me Qira Ambient Biznesi !! - 67m2

Pjesërisht e mobiluar
500€ / muaj

  • Bajram Curri Boulevard
  • 35

Përshkrimi i pronës

REFSK053297 - Ne Qendren e Qytetit, tek Qendra Tregtare ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, prapa Piramides Jepet me qira Ambient Biznesi (dyqan), me nje siperfaqe 67 m2. Aktualisht funksionon si zyre por mund te perdoret lehtesisht edhe per biznese te tjera. Ambienti aktualisht eshte i ndare ne dy pjese me mur gipsi dhe mund te behet shume lehte open space, ka investime cilesore si sistem aspirimi qendror, kondicioner po ashtu me sistem qendror, punime gipsi, ndricim LED, etj. Eshte nje mundesi shume e mire investimi dhe mos hezitoni te kontakton RealDeal Properties ne numrin e telefonit: 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 67m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 3
Zona Qender
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 15

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Pjeserisht i Mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira Ambient Komercial... - 114m2
Qender - Rruga Mihal Grameno

Shume afer Qendres, tek Shkolla e Baletit, ne Rrugen Mihal Grameno, jepet me qira Ambient, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 114 m2 p...

E RE
75,000€
Shitet Ambient Biznesi, Tek Kafe Flora, Ne Qender Te Ti... - 25m2
Qender - Rruga Mine Peza

Shitet Dyqan buze rruges "Mine Peza" 50 meter larg kafe Flores. Ambjenti aktualisht eshte i lene me qera 250 euro kundrejt nje biznesi te konsoliduar...

500€ / muaj
Prane Kristal Center, Jepet Ambient Biznesi Me Qira!! - 32m2
Komuna e Parisit - Rruga Frang Bardhi

Prane Kristal Center, Jepet Ambient Biznesi Me Qira!! Ambienti eshte ne katin 0 te nje ndertese 6 kateshe me fasade xhami, e cila te jep mundesi brand...