Prane Liqenit, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Jug-Perendim !! - 115m2

Pjesërisht e mobiluar
135,000€

  • Rruga Margarita Tutulani
  • 329
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK053273 - Prane Liqenit Artificial ne zonen me te mire te Tiranes, shitet apartament 2+1 ideal per te jetuar ose per investim. Apartamenti ndodhet midis 3 zonave: Gardes, Bllokut dhe Liqenit Artificial. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, pa ashensor. Organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit te vecuar dhe dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale, dhe nje dhome tjeter per femije, me dalje ne ballkon dhe nje tualet me dritare. Ndricimi natyral eshte prezent ne cdo ambient te apartamentit ne saj te orientimit Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per investim e cila ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane, supermarkete, shkolla, bar kafe, afersia me Liqenin Artificial etj. Apartamenti mund te jepet lehtesisht me qira ne vleren 400-500 euro ne muaj. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Liqeni Artificial
Rruga Rruga Margarita Tutulani
Viti i ndërtimit 1995
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Depo Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

135,000€

139,000€

Prane Gjimnazit Partizani, Shitet Apartament 2+1 Super... - 102m2
Qender - Rruga 4 Dëshmorët

Prane Gjimanit Partizani shitet apartament 2+1 me siperfaqe 102 m2. Apartamenti gjendet ne katin e 3 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar me as...

115,000€

130,000€

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Garazh Te Perfshir... - 109m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne Ali Dem shitet apartament 2+1+2 me garazhd. Apartamenti eshte i organizuar ne dy ambiente: ambientin e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me ha...

125,000€

132,000€

Tek Uet-Ja, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Lindje! - 120m2
UET - Rruga Sali Butka

Mbrapa UET-ja, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, midis Rruges se Kavajes dhe Bulevardin Gjergj Fishta, shitet apartament 2+1+2, i investuar shume...