Prane Blv. Bajram Curri, Jepet Me Qira Ambient Komercial ! - 160m2

Pjesërisht e mobiluar
850€ / muaj

  • Rruga Isuf Elezi
  • 33

Përshkrimi i pronës

REFSK053268 - Prane Blv. Bajram Curri, ne fillim te rruges Isuf Elezi, jepet me qera Ambient (gjysem bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambienti ka siperfaqe neto prej 143 m2 dhe eshte i pozicionuar shume mire ne nje zone me intensitet te konsiderueshem komercial, me pamje te plote nga rruga kryesore, e cila ka trafik te larte kembesoresh dhe makinash si dhe me akses te plote ne distance te afert me Blv. Bajram Curri dhe me akses tek Komuna e Parisit dhe Blloku i Vilave ne Selite. Struktura e ambjentit eshte shume funksionale dhe praktike, pa kollona te ndermjetme dhe perfshin 2 salla te medha, nje dhome te vogel(garderobe) si dhe ambient ndihmes per magazine dhe dy tyalete. Duke qene se ambienti ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shrfytezosh per biznese te ndryshme, si studio biznesi te ndryshme, qendra estetike, call center, sherbim katering, magazine, etj. Kontakto tani ne numrin e telefonit: +355 67 403 2997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 160m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona Blv. Bajram Curri
Rruga Rruga Isuf Elezi
Viti i ndërtimit 2014
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Depo Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

800€ / muaj
Tek Ministria E Jashtme, Jepet Ambient Biznesi Me Qira... - 153m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Ministria e Jashtme, Jepet Ambjent Biznesi me Qira !! Ambjenti ka sherbyer si Bar-Kafe dhe eshte totalisht i mobiluar dhe investuar. Ambienti ka n...