Tek Blv. Zogu i Pare, Ne Qender Biznesi Shitet Dyqan Ideal Per Investim!! - 72m2

E pa mobiluar

250,000€

210,000€

  • Zogu I Boulevard
  • 506

Përshkrimi i pronës

REFSK053082 - Ne Qendren e Qytetit, tek Bulevardi Zogu i Pare, ne zonen me dinamike te Tiranes, perballe Ish Stacionit te Trenit ku aktualisht eshte ndertuar dhe Bulevardi i Ri, shitet nje Ambient Biznesi, i pozicionuar ne nje Qender Biznesi, me siperfaqe bruto 72 m2. Ambjenti ndohet ne katin e pare, eshte open space dhe ka lartesi mbi kater metra. Aktualisht funksionon si zyre por mund te perdoret lehtesisht edhe per biznese te tjera. Eshte nje mundesi shume e mire investimi dhe mos hezitoni te kontakton RealDeal Properties ne numrin e telefonit 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 72m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Zogu I Boulevard
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Depo I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,000€ / muaj
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge! - 84m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Urani Pano

Ne Qender Te Tiranes, Mbrapa 15 Kateshit, Jepet Me Qira Dyqan Open Space, Buze Rruges Kryesore !!! Ambienti ndodhet ne katin e pare me shkalle qe akse...

225,000€
Tek Etc-Ja, Shitet Dyqan - 67m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren e Qytetit, tek Qendra Tregtare ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, prapa "Piramides" Shitet nje Amb...

1,000€ / muaj
Ne Qender, Jepet Me Qira Dyqan I Pershtatshem Per Tiplo... - 104m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Kajo Karafili

Ne Qender Te Tiranes, Ne Rrugen Kajo Karafili, Jepet Me Qira Dyqan Perfekt Per Investim. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 10-katesh i mirea...