Prane Blv. Bajram Curri, Shitet Ambjent Komercial ! - 160m2

E pa mobiluar
170,000€

  • Rruga Isuf Elezi
  • 94

Përshkrimi i pronës

REFSK053058 - Prane Blv. Bajram Curri, ne fillim te rruges Isuf Elezi, shitet Ambjent (gjysem bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka siperfaqe neto prej 143 m2 dhe eshte i pozicionuar shume mire ne nje zone me intensitet te konsiderueshem komercial, me pamje te plote nga rruga kryesore, e cila ka trafik te larte kembesoresh dhe makinash si dhe me akses te plote ne distance te afert me Blv. Bajram Curri dhe me akses tek Komuna e Parisit dhe Blloku i Vilave ne Selite. Struktura e ambjentit eshte shume funksionale dhe praktike, pa kollona te ndermjetme dhe perfshin 2 salla te medha, nje dhome te vogel(garderobe) si dhe ambjent ndihmes per magazine dhe dy tyalete. Duke qene se eshte buze rruge te jep mundesin ta shrfytezosh per biznese te ndryshme, si studio te ndryshme, qendra estetike, call center, sherbim katering, magazine, etj. Kontakto tani ne numrin e telefonit: +355 67 403 2997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 160m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Rruga Rruga Isuf Elezi
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Depo I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

160,800€
Cmim Okaziion!!! Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Constru... - 124m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga e Elbasanit

Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 123.7 m2 ,neto 11...

220,000€
Tek Etc Center, Shitet Dyqan Me Cmim Okazion!!! - 44m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren ETC "European Trade Center" (Galeria), Ne Zonen Me Te Preferuar Te Tiranes, Shitet Dyqan Me Çmim Okazion!!! Dyqani ka siperfaqe neto 44.3m²...

275,000€
Prane Ambasades Amerikane, Shitet Super Ambient Biznesi... - 83m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Pjeter Budi

Prane Ambasades Amerikane, shitet njesi biznesi ne katin e pare me siperfaqe 82 m2, si mundesi mjaft e mire investimi duke marre parasysh lokacionin,...