Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1 Per Investim !! - 115m2

E mobiluar
199,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 222
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK052701 - Ne fillim te "Myslym Shyri-t" shitet apartament 2+1, me siperfaqe 115m/2 , ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitin 1991. Apartamenti ka strukture mjaft te rregullt dhe ambjente me hapsira te bollshme. Ai eshte i organizuar ne 1 korridor hyres qe ben ndarjen e ambjentve te tjera. Ne te djathte eshte salloni bashke me kendin e gatimit i cili eshte me vete, ne krahun e majte ndodhet dy dhomat e gjumit, ku dhoma matrimoniale ka dalje ne ballkon, si dhe nje tualet te bollshem me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim cka ofron nje ndricim natyral shume te mire gjate gjithe dites. Apartamenti shitet totalisht i arreduar, sic shikohet dhe ne fotot ilustruese. Per shkak te vendodhjes ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes dhe faktit qe ndodhet ne katin e pare te jep mundesine per ta pershtatur ne ambjent per biznese te ndryshme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 1991
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

199,800€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet 2+1... - 111m2
Bulevardi i Ri - New Boulevard Tirana

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme dhe me orientim perfek...

195,000€
Cmim i diskutueshem

200,000€

Tek Kompleksi Green City, Shitet Super Apartament 2+1 M... - 107m2
Unaza e Re - Rruga Nexho Konomi

Tek Kompleksi Green City, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arredim Modern!!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 teknik te nje pallati te ri dhe te pajisu...

1,700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr Jepet Penthouse 2+1 Me Qira E Sapo Inves... - 150m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyri Tek Rruga Him Kolli Jepet Penthouse 2+1+2 Me Qira I Sapo Investuar. Penthousi eshte lluksoz totalisht i investuar dhe organizohet ne n...