Ne Shkoze, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri !! - 87m2

E pa mobiluar
57,000€

  • Rruga Alajdin Frasheri
  • 532
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK051601 - Ne Shkoze, shitet super apartament 2+1+2 ne nje kompleksin rezidencial! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri te vitit 2020, te pajisur me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 87 m2. Organizohet ne nje sallon bashke me kendin e kuzhines me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete me dritare dhe nje ballkon. Orientimi i apartamentit eshte nga Perendimi cka i mundeson drite natyrale gjate pjeses me te madhe te dites. Aktualisht ne apartament nuk jane vendosur dyert e brendshme dhe pllakat, pasi jane lene ne zgjedhjen e klientit, por qe jane te perfshira tek cmimi. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative, fasadat e medha dopjo xham te cilat mundesojne izolim termik dhe akustik, rrjeti hidraulik dhe hidrosanitaret, pllakat dhe dyert te cilat e kompletojne kete apartament per me se miri. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe distancen nga ndotja e qytetit por njekohesisht zona ofron facilitete si shkolla, kopshte, transport publik. Ky apartament vjen ne treg per vetem 650 euro per m2. Eshte mundesi shume e mire pervec per te jetuar dhe per investim. Kontakto RealDeal Properties ne numrin e telefonit: +355 67 403 2997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 87m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Shkozë
Rruga Rruga Alajdin Frasheri
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 6

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

57,000€
Te Shkolla E Bashkuar, Shitet Apartament 2+1 Me Orienti... - 76m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga Niko Avrami

Te Shkolla e Bashkuar, mbrapa konvikteve te vajzave te mjeksise shitet apartament 2+1 me siperfaqe 76.4 m2 neto nder te cilat ndertim ekzistues me sip...

62,000€
Tek Oxhaku, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 91m2
Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Oxhaku, rruga Kongresi Manastirit shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministrua...

E RE
64,000€
Prane Viles Gold, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri T... - 70m2
Vila Gold - Rruga Gjon Buzuku

Prane Viles Gold, shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 70 m2 ne katin e 4 te nje pallati 4 katesh i mireadministruar pa ashensor, ndertim ekzistues...