Shitet Ambjent Komercial ne Durres - 130m2

E pa mobiluar
320,000€

  • Rruga Taulantia
  • 169

Përshkrimi i pronës

REFSK051569 - Ne rrugen Taulantia, tek zona e Vollges, ne Durres, shitet Ambient Komercial ne katin e pare. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar vitet e fundit dhe duke qene se eshte open space dhe i gjithi me vetrate xhami, te jep mundesin ta pershtatesh per profile te ndryshme biznesi. Ambienti ka dalje ne te dyja anet e pallatit njera prej te cilave ka hapesire publike te bollshme dhe nje pamje te mrekullushme nga deti. Ky ambient gjithashtu eshte i pershtatshem per investim pasi zona ne te cilen ndodhet jep mundesine qe te leshohet lehtesisht me qira. Ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 1
Zona Durres
Rruga Rruga Taulantia
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë Verandë Ballkon Hapesire Parkimi I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

320,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qerret, Shitet Vile 2 Kate Dhe Me Oborr, Shume Afer... - 194m2
Durres - Rruga Qetesia

Ne Qerret, afer me Prestige Resort, shume afer me detin, ne super pozicion, shitet vile dy kateshe. Vila shtrihet ne truall 237 m² me gjurme ndertimi...

150,000€
Cmim i diskutueshem

190,000€

Ne Durres, Shitet Ambient Komercial, Buze Rruge !! - 180m2
Durres - Rruga Plazhit

Ne Durres, tek rruga e Plazhit, Shitet Ambient Komercial Ne Katin Zero. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar vitet e fundit dhe duke qene...