Tek ETC-ja, Shitet Dyqan - 67m2

Pjesërisht e mobiluar
225,000€

  • Bajram Curri Boulevard
  • 104

Përshkrimi i pronës

REFSK051404 - Ne Qendren e Qytetit, tek Qendra Tregtare ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, prapa "Piramides" Shitet nje Ambient Biznesi, me nje siperfaqe 67 m2. Aktualisht funksionon si Zyre por mund te perdoret lehtesisht edhe per biznese te tjera . Ambienti aktualisht eshte i ndare ne dy pjese me mur gipsi dhe mund te behet shume lehte open space, ka investime cilesore si sistem aspirimi qendror, kondicioner po ashtu me sistem qendror, punime gipsi, ndricim LED, etj. Eshte nje mundesi shume e mire investimi dhe mos hezitoni te kontakton RealDeal Properties ne numrin e telefonit: 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 67m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 3
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 15

Tipare

Hipotekë Ashensor I sapo investuar Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

215,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 108m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar, Dhe Me Mundesi Shfrytezimi Dhe Tarracen !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10...

226,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 2+1, Ideal P... - 95m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga e Barrikadave, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Banim Edhe Biznes !!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te sapoperfund...

219,000€
Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet... - 219m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Vorbsi

Tek Kodra E Diellit, Prane Fondacionit Eleonora, Shitet Dyqan Me Cmim 1000 E/m2. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe totale 218.9m2 nga ku 127.4...