Tek Liqeni i Thate, Shitet Ambient Komercial !! - 360m2

E pa mobiluar
468,000€

  • Rruga Hamdi Garunja
  • 251

Përshkrimi i pronës

REFSK05109 - Tek Rruga Hamdi Garunja, tek Liqeni i Thate, shiten dy Ambjente-Njesi me cmim Okazion, me siperfaqe 180 m2 seicili per cdo lloj Biznesi. Fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine ta shfrytezosh si zyre Arkitekture, Lokal, Dyqan, Farmaci, Klinike Dentare, Parukeri, Linje Prodhimi, etj. Ambientet ndodhen ne katin e pare te nje pallati te ri. Siperfaqja e ambjenteve eshte open space. Shiten vec e vec ose te dyja se bashku. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekore. Për një vizitë në prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 360m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Liqeni i Thate
Rruga Rruga Hamdi Garunja
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

160,000€
Tek Liqeni Thate, Shitet Ambient Komercial Bar Kafe!!! - 53m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni Thate, ne rrugen Hamdi Sina shitet ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 6 katesh ndertim i vitit 2013. Ambienti ka siperfaqe 52.6 m...

150,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Ambient Biznesi !! - 150m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne fund te Rruges Hamdi Garunja, shitet ambient komercial, ne katin 1 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Ambienti ka sip...