Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 ! - 110m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Selita e Vjeter
  • 456
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSD391488 - Tek Kopshti Botanik, jepet me qira apartament 2+1+2, 110 m2 . Apartamenti ndodhet ne zone te zhvilluar, me te gjitha sherbimet e nevojshme. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 4-katesh i ndertuar ne vitin 2016, te pajisur me ashensor. Eshte i orientuar ne perendim, me pamje nga kopshti botanik dhe liqeni, e cila te fale nje ndjesi relaksuese. Apartamenti eshte i organizuar ne: korridorin hyres i cili te con ne dhomen e ndenjes; dhome ndenje dhe ngrenie, e cila ka dalje ne ballkonin qe sheh nga liqeni, dhomen e gjumin e cila sheh nga kopshti botanik; dhe 2 tualetet. Ka mobilim bashkekohor, me te gjitha kushtet e nje jetese normale. Eshte e pajisur me kondicioner. Per me shume informacione, ose per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Kopshti Botanik
Rruga Rruga Selita e Vjeter
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

500€ / muaj
Tek Petro Nini, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 93m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Ymer Kurti

Perballe shkolles “Petro Nini Luarasi” jepet me qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne katin e 6-te te nje pallati te mireadministruar me ashenso...

550€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra !! - 88m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Nje nje rezidence mjaft cilesore ne Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira super apartament 2+1 per zyra. Apartamenti ndodhet ne kati e 5-te dh...

650€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te... - 130m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok, jepet me qira super apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar ne qendren H...