Tek Pazari Ri, Jepet Me Qira Zyre+Post Parkimi - 80m2

E pa mobiluar
900€ / muaj

  • Rruga Hoxha Tahsim
  • 77

Përshkrimi i pronës

REFRG16771 - Prane Pazarit te Ri jepet me qira ambjent per zyra Openspace , plus nje post parkimi ne pallat te ri dhe te mireadministruar. Ambienti ndodhet ne katin e 2 ose ne katin e pare banimi, ka siperfaqe 72 m2 dhe organizohet ne nje ambjent Openspace dhe 2 tualete. Ambjenti eshte teper cilesor pasi disponon izolim akusti, termoizolim dhe i destinuar ne 2 katet e ndertimit ne teresi vetem per zyra. Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte nder me te kerkuarat dhe cmim mjaft te mire, vetem per 900 euro/muaj perfshire dhe nje post parkimi. Per nje vizite ne prone dhe informacione me te detajuara, na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 8
Zona Pazari i Ri
Rruga Rruga Hoxha Tahsim
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 2

Tipare

I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

800€ / muaj
Tek Pazari I Ri, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokaci... - 120m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Tek Pazari i Ri, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 7 katesh, me ashensor dhe ka nje...

900€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Per Biznese !! - 175m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Zona e Myslym Shyrit, ne Rrugen Nikolla Lena, jepet me qira Ambient, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 175 m2 per cdo lloj Biznes...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem

800€ / muaj

Tek Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre E Sapo Investuar!!! - 117m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre E Sapo Investuar!!! Ambienti ka siperfaqe bruto 117 m² dhe organizohet ne nje korridor i cili ben shpern...