Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 1+1+ Post Parkimi!!! - 86m2

E pa mobiluar
115,000€

  • Rruga Zallit
  • 132
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG167574 - Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 1+1+Post parkimi Me Pamje, Me Strukture Te Rregullt. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 85.7 m2, nga te cilat 65.14 m2 apartamenti dhe 20.56 m2 veranda. Ndodhet ne zgjatimin e Rezidences Kodra e Diellit 2, si pjese integrale e Rezidences Kodra e Diellit 2. Organizohet nga nje korridor hyres dhe vazhdon ne nje ambient te bollshem ndenje me dalje ne verande, dhoma matrimoniale po me dalje ne verande dhe tualeti. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka orientim Lindje duke mundesuar nje ndricim te bollshem natyral. Rezidenca ka cilesi te larte punimesh, shume investim ne hapesirat e perbashketa duke e bere nje kompleks mjaft te kendshem nga ana estetike dhe ofron mjaft facilitete te ndryshme per banoret qe nga siguria qe ka me roje private dhe telekamera kudo, po ashtu ka kopshte, shkolla, markete, parkime me rezervime. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire investimi. Njekohesisht apartamenti ka dhe nje post parkimi me cmim ekstra 20.000 euro. Si ndertim pritet te perfundoje deri ne tetor te vitin 2024. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 86m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Zallit
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 5

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Lindje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

121,000€
Tek Kompleksi Asl 2, Shitet Apartament 1+1 Me Strukture... - 71m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Sadik Petrela

Tek Residenca Asl2, Shitet apartament 1+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te banimit me siperfaqe totale 71.1m² dhe s...

500€ / muaj

550€ / muaj

Tek Komuna E Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira A... - 76m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Skender Luarasi

Tek Komuna e Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Orientim dhe Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pall...

117,500€
Ne Rr. Dritan Hoxha, Kompleksi E 88, Shitet Apartament... - 77m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi E88, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti eshte me siperfaqe totale 78.27m² dhe siperfaqe neto prej...