Tek Stacioni I Trenit, Shitet Apartament 2+1+2, Mundesi Ideale Investimi ! - 95m2

E pa mobiluar
175,000€

  • Rruga Reshit Petrela
  • 132
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG167533 - Tek Stacioni I Trenit, Shitet Super 2+1+2, Mundesi Ideale Investimi !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi te ri 8 katesh, te mireadministruar dhe ka nje siperfaqe totale 94.79m². Apartamenti organizohet ne: korridorin shperndares, sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dhoma matrimoniale, dhoma e femijeve dhe dy tualete. Orientimi i apartamentit eshte nga Jugu duke e bere te ndricuar gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet prona eshte nje mundesi shume e mire banimi ose investimi, per shkak te vendndodhjes prane qendres se Tiranes e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin 067 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 95m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Reshit Petrela
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
166,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Sup... - 123m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 123 m2 ,neto 106...

E RE
285,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Kullen " Tirana Boulevard" Shit... - 142m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - New Boulevard Tirana

Tek Bulevardi i Ri, Ne Kullen " Tirana Boulevard" shitet Apartament 2+1+2 ! Konceptuar nga një prej arkitektëve më të njohur në botë, Winy Maas, sje...

E RE
170,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Globe, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!... - 95m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Stavri Themeli

Prane Globe, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Apartamenti ka nje sipe...