Tek Stacioni I Trenit, Shitet Super Apartament 1+1, Mundesi Ideale Investimi !! - 68m2

E pa mobiluar
137,000€

  • Rruga Reshit Petrela
  • 191
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFRG167518 - Tek Stacioni I Trenit, Shitet Super Apartament 1+1, Mundesi Ideale Investimi !! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertimi te ri 11 katesh, te mireadministruar dhe ka nje siperfaqe totale 68.46m². Apartamenti organizohet ne: korridorin shperndares, sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dhomen e gjumit matrimoniale dhe nje tualet. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja dhe me pamje te pakufizuar nga Bulevardi I Ri. Zona ne te cilen ndodhet prona eshte nje mundesi shume e mire banimi ose investimi, per shkak te vendndodhjes prane qendres se Tiranes e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal Properties ne numrin 067 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 68m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 8
Zona Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Reshit Petrela
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
128,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inv... - 75m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, Tek Rezidenca San Paulo Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per Investim. Apartamenti me siperfaqe bruto 75.4m2 dhe siperfa...

145,000€
Te Porto Lalzi, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Per... - 64m2
Gjiri i Lalzit - Rruga Bregdeti

Te Porto Lalzi, Shitet Apartament 1+1 Me Planimteri Perfekte!! . Apartamenti ndodhet ne njeren nga godinat ne katin e 3 teknik me siperfaqe totale 63....

130,000€
Prane Zogut Te Zi, Tek "Lion Residences 2", Shitet Supe... - 66m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Prane Zogut te ZI, Tek "Lion Residences 2", Shitet Super Apartament 1+1 !! Apartamenti ka siperfaqe 65.59m2 dhe ndodhet ne katin e 19 banim te nje kom...