Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 3+1+2, Ne Objekt Te Sapo Perfunduar !! - 123m2

E pa mobiluar
160,000€

  • Rruga Teodor Keko
  • 92
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFRG167517 - Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 3+1+2, Ne Objekt Te Sapo Perfunduar !! Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 122.8 m2 dhe eshte i organizuar me korridorin qe ben shperndarjen ne sallon dhe kuzhine me dalje ne ballkon, dhoma matrimoniale me tualet me vete dhe ballkon, 2 dhoma e gjumi per femijet dhe tualeti dites. Apartamenti eshte ideal per investim ose banim. Apartamenti lokalizohet ne nje zone te kualifikuar dhe te re ne aspektin e infrastruktures, si dhe nje ndertim i ri teper cilesor i perfunduar, me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades, vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markes Geberit, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit, tre ashensore te nje nder markave me te njohura ne treg. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 123m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 9
Zona Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Rruga Rruga Teodor Keko
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

186,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Super Apartament 3+... - 133m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Anesti Lubonja

Tek Fusha e Aviacionit, ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tirane, Garden Residence Turdiu, shitet Apartament 3+1+2 me siperfaqe tota...

E RE
240,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Super Apartament 3+1+2,... - 153m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Andrea Kushi

Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Super Apartament 3+1+2, Totalisht I Investuar !!! Apartamenti ndodhet ne katin e nente banim te nje ndertimi te ri te p...

165,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 141m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Aleksandri i Madh

Ne Astir, tek rruga "Aleksandri i Madh", pallati Everest, shitet apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje...